Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • 27 Şubat 2017
  • 261 kez görüntülendi.
Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay Burcu erkeğini etkilemek, size karşı düşüncelerini değiştirmek istiyorsanız makalemizde yer alan adımları takip edebilirsiniz. İşte Yay Burcu erkeğini etkilemenin yollarını arayan kişiler için ilaç niteliğinde yazımız.

 

Onun kadar çocuksu, heyecanlı ve maceracı olmalısınız.

Yay Burcu Maceracı Olun

Hayat dolu, maceracı ruha sahip ve sürekli hareket halinde olmayı seven Yay Burcu erkeği karşısındakinin de öyle olmasını bekler. Durgun, hayatı ve ilerisi hakkında sürekli düşünen, sakinliği seven kişiler pek kafasına uygun değildir. Sizde de bu özellikler var ise hiç durmayın.

 

Hemen evlenme hayalleri kuruyorsanız, zaman kaybetmemem lazım diyorsanız yaklaşmayın.

Yay Burcu Evlilik

Evliliğin Yay Burcu erkeği için 3. veya 4. planda olduğunu belirtmemiz gerekir. Hemen tanışıp, kaynaşıp evlilik planları yapmayı düşünüyorsanız süreç biraz sancılı geçebilir. Yay Burcu erkeği evlilikten biraz uzak olmayı tercih eder ve mümkünse uzun bir süre evlenmemesi gerektiğini düşünür. Çünkü önünde akıp giden hayatı ve yaşaması gereken macera, heyecan dolu anları vardır.

 

Kurallar, kısıtlamalar sonucu elinizden uçup gidebilir.

Yay Burcu Kısıtlayan Kadın

Ona karşı koyduğunuz kurallar varsa yavaş yavaş kuralları kaldırmanızı öneririz. Hiçbir konuda da Yay Burcu erkeğini kısıtlama yapmamanız sizin yararınıza olacaktır. Yay Burcu erkeği için bu farklı bir durumdur ve bu durumu kabullenemeyebilir. Hemen çekip gitme gibi kötü bir huyu vardır, dikkatli olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ