Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • 26 Şubat 2017
  • 329 kez görüntülendi.
Terazi Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Terazi Burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir diye soracak olursanız birkaç maddede özetleyebiliriz. Buradaki anlatılanlara dikkat ettiğiniz sürece gidişatın olumlu olacağını düşündüğümüzü belirtmek isteriz.

 

Sık sık dert, sorun dinlemek istemeyebilir, dertlerinizle adamı boğmayın.

Terazi Burcu Dert Anlatmayın

Derdiniz vardır ki muhtemelen herkesin derdi vardır. Kimisi anlatmayı sever, kimisi de içinde yaşar. Huzurlu ortamı, huzurlu hayatı seven Terazi Burcu erkeğine sürekli dertlerinizi anlatırsanız onu sıkmış olursunuz. Bir şey söylemese de içten içe sizi kendinde bitirebilir. Bu sebepten dolayı sıklıkla dertlerinizden bahsetmeyin. Terazi Burcu erkeğinin olası sorununda da yanında olmanız onu oldukça mutlu edecektir, sizi onun için daha önemli kılacaktır.

 

Konuştuklarınızı başkasıyla paylaşmayın, kıskanç olmayın.

Terazi Burcu Kıskanç Kadın

Terazi Burcu erkeğinin size anlattığı önemli olayları, önem arz eden şeyleri başkasıyla paylaşmamanızı öneririz. Eğer paylaştığınızı öğrenirse yavaş yavaş sizi hayatından uzak tutacaktır ve anlatacağı şeyler kısıtlı olacaktır. Ayrıca, Terazi Burcu erkeği ilgi, alakadan hoşlanır ve eski sevgilileriyle görüşüyor olabilir. Dışarıdan bakılınca bu sizin için olumsuz görünebilir. Fakat onun için gayet normaldir ve bu görüşmelerin ilerisi olmayacaktır, arkadaşça yapılan görüşmelerdir. Bu sebepten dolayı da böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsanız fazla üzerine gitmeyin.

 

Kalbinizi kıracak bir şey yaptıysa hemen üzerine gitmeyin, bir süre bekleyince olanları göreceksiniz.

Terazi Burcu Gönlünüzü Alır

Aranızda bir şey yaşandıysa, eğer Terazi Burcu erkeği sizi kıracak bir davranışta bulunduysa kesinlikle bunun farkındadır ve gönlünüzü almak için elinden gelen eninde sonunda yapacaktır. Siz olur da olaylar sonrası direkt üzerine gidip baskı kurarsanız ipler bir anda kopabilir. Sadece bir süre bekleyin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ