Rüyada Abanoz Görmek

  • 01 Mart 2017
  • 237 kez görüntülendi.
Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanoz ağacı veya abanozdan yapılmış eşyalar görülmesi fazla inatçı, dediğim dedik, burnunun dikine dışarı giden ve kendi bildiğini okuyan ve huysuz biri ile bir evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını göze çarpan eder.

Rüyada abanozdan üretilmiş bir eşya görmek, sonucu böylece de iyi olmayan olaylar ile karşılaşmaya işarettir. Hayatınızda ters dışarı giden birkaç şey ile uğraşacağınız anlamına da gelir. Bir Takım rüya yorumcuları da abanoz görmeyi, adaleli ve inatçı biriyle rastlama olacağına yorarlar. Rüyada abanoz ağacı görmek, gören kişinin cinsiyetine göre de farklı yorumlanabilir. Rüyada abanoz ağacını bir erkeğin görmesi keyifli, hayat dolu, zengin bir kadına karşılaşacağına işarettir. Lakin rüyada abanoz ya da abanoz ağacından yapılmış bir eşyayı kadının görmesi ise, katı kalpli ve zengin bir erkekle karşılaşacağı anlamına gelir. Abanoz ağacından üretilmiş konut eşyası, bayan için de erkek için de evliliğe işarettir. Ancak evlenilecek kişinin geçimsiz ve huysuz biri olması muhtemeldir. Abanoz ağacı güçlük ve mücadele anlamına da kazanç. Bu yüzünden, bu evliliğin çok uzun sürmeyeceğini, ayrılığın yakın bir zamanda olabileceğini sinyâl eder.

Rüyada abanoz ağacı görmek, uzakta bir ülkeye yolculuk edeceğinize de delalet eder. Bir rivayete kadar de; rüyada abanoz ağacı bakmak, Hindistan’a gideceğinize ya da Hindistan’da yaşamış, oranın kültürünü almış, zengin fakat inatçı bir adamla karşılaşacağınıza ve onunla bir dostluk kuracağınıza da kötüye işaret eder. Abanoz ağacından yapılma eşyalar, yaşamınızda karşılaşacağınız ilginç gelişmeler olarak değerlendirilir. Halletmek için sizi azıcık uğraştıracak bir sorun, inatçı millet ve engebeli bir meslek anlamına kazanç. Fakat rüyada görülen abanozdan yapılma bir mobilya sedefli ise, varlıklı bir eş ya da işe delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ