Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • 27 Şubat 2017
  • 355 kez görüntülendi.
Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Sevdiğiniz veya hoşlandığınız kişi Oğlak Burcu ise ve nasıl etkilenir sorusu kafanızda dolanıp duruyorsa cevabı bu makalede bulabilirsiniz. Adımları teker teker incelemenizi şiddetle öneriyoruz.

 

Amaçsız, plansız, düzensiz insan onun için hiçtir.

Oğlak Burcu Dağınık Kadın

Oğlak Burcu erkeğinin en belirgin özellikleri arasında planlı, son derece düzenli ve amacı olmasını sayabiliriz. Bu özellikleri üzerinde çok fazla dururlar ve karşısındaki kişiden de aynını beklerler. Sizin de bir hedefiniz, plan programınız olması, düzenli olmanız onun gözünde sizi üst sıralara taşıyacaktır.

 

Hemen bir şeyler olmasını beklemeyin ve bir şeyler hızlı gelişmiyorsa ipleri hemen salmayın.

Oğlak Burcu İpleri Salmayın

Oğlak Burcu erkeği işleri biraz ağırdan alabilir ve size bağlanması uzun sürebilir. Bu onun özellikleri arasındadır. Karşı tarafı detaylı olarak inceleme, tanıma süreci diğer burçlara sahip erkeklere göre daha uzundur. Kesinlikle kendinizi hemen bırakmamanız, güveninizi kaybetmemeniz gerekir. Onun sularında gezdikçe eninde sonunda bir şeyler olacaktır.

 

Yalan söyleyen insanın gözünün yaşına bakmaz, direkt olarak her şeyi bitirebilir.

Oğlak Burcu Yalan Söylemeyin

Düşündüklerini hiç şüphesiz tak tak söyleyen bu burç için yalan çok büyük bir olaydır. Eğer yalan söylediğinizi öğrenirse hiç ummayacağınız tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Hatta tepkiyi üst seviyeye çıkarıp ilişkiyi direkt koparabilir. Bu konu ile ilgili dikkatli olmanız gerekir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ