Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • 27 Şubat 2017
  • 239 kez görüntülendi.
Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Kova Burcu erkeğini etkilemenin yöntemlerini arayanlara ilaç kıvamında bir yazı. Yazımızdaki adımları takip gerekeni yaptığınızda olumlu sonuç alacağınızı düşünüyoruz.

 

Sosyal insanlar her zaman dikkatini çeker, ayrıca kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz.

Kova Burcu Sosyallik

Dost canlısı, son derece ılımlı ve sosyal olan Kova Burcu erkeği karşısındaki insanda da bu özelliklerin olmasını ister. Bundan ayrı olarak da kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Kurallar, kısıtlamalar onu birden sizden itecektir ve ilişki farklı bir boyuta doğru yol alacaktır, belki de ilişki bitecektir.

 

Serbest bırakın ve aşka kapılıp fazla duygusal davranmayın.

Kova Burcu Serbest Bırakın

İlişkide duygusal davranmak bazen iyidir. Fakat Kova Burcu erkeği için fazlası zarardır. Aşka kapılıp ilişkide üzerine fazla gider, aşırı duygusal davranırsanız size vereceği tepki karşısında şok olabilirsiniz. Ayrı olarak, Kova Burcu erkeği serbest bırakılmak ister. Sık boğaz edilmesi hiç hoşuna gitmez. Siz olabildiğince serbest bırakın ve güvenin. Güveninizi hissettiğinde size daha çok bağlanacaktır ve bunu hal, hareket, tavırlarıyla hissettirecektir.

 

İlişkinin başlarında, genç yaşlarda evlilik fikri onu geri itebilir, dikkatli olun.

Kova Burcu Evlilik

Eğer genç yaşlardaysanız ve henüz ilişkinin başlarındaysanız evlilik fikrini kafanızdan çıkarmanızı öneriyoruz. Evlilikten biraz korkan Kova Burcu erkeği için evlilik farklı bir kavramdır. Henüz başlarda sizden evlilik sinyali alması demek, onu sizden biraz uzak tutmak demektir. Bu sebepten dolayı bir süre için evlilikten bahsetmeyin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ