Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

  • 26 Şubat 2017
  • 279 kez görüntülendi.
Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Eğer bir Akrep Burcu erkeğine aşıksanız ve nasıl etkilenir sorusu aklınızı kurcalıyorsa sizin için hazırladığımız bu makaleyi inceleyebilirsiniz. Bu makaledeki adımları uyguladıktan sonra aranızdaki etkileşimin olumlu olacağını düşünüyoruz.

 

Sır saklamayın, dürüst ve sadık olun.

Akrep Burcu Sır Saklamayın

Akrep Burcu erkeği karşısındakinin hayatını dinlemeyi, anlamayı, tüm her şeyini öğrenmeyi ister ve hoşuna gider. Eğer ondan sır saklarsanız ve sakladığınızı öğrenirse ilişki raydan çıkar, farklı bir yöne doğru gider. Akrep Burcu erkeğine karşı dürüst, açık ve sadık olmanız, bağlı kalmanız sonucu size olan bağlılığı 10 kat artacaktır.

 

Cinsel ilişki Akrep Burcu erkeği için oldukça önemlidir.

Akrep Burcu Cinsel İlişki

Akrep Burcu erkeği için ilişkide en önemli olan şey cinsel ilişkidir diyebiliriz. Erotizm ve fanteziyi seven, farklı şeyler denemeyi seven Akrep Burcu erkeği aynı isteği karşısındaki kişide de görmek ister. Gördüğünde inanın birçok şey farklı olacaktır, olumluya doğru yol alacağınızı düşünüyoruz.

 

Ona karşı ters davranışlardan, aşağılayıcı cümlelerden sakının.

Akrep Burcu Bağıran Kadın

Akrep Burcu erkeği gururludur ve onu incitecek, kıracak kelimeler söylendiğinde içten içe biter ve söyleyen kişiyi de kendi içinde bitirebilir. Bu sebepten dolayı gururunu kırmamaya, incitecek, aşağılayacak cümleler kurmamaya özen gösterin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ